O mnie

Kim jestem?

Jestem Dorota, a Mahalo Rituals to marka, którą buduję od 6 lat w Gdańsku. Moją intencją jest inspirowanie do odnajdowania  spokoju w codzienności poprzez uważność i bycie w kontakcie ze sobą. Kierunek działań wyznaczyło mi moje prywatne, holistyczne podejście do zdrowia i rytuału self care. W tym podejściu, kosmetyk to coś więcej niż produkt. Daje okazję do świadomego spotkania się ze swoją skórą – w dotyku, zapachu, wielozmysłowo. Stąd moje produkty to rozpieszczające konsystencje i nietuzinkowe aromaty.

Prywatnie praktykuję mindfulness. Żyjąc w ten sposób, codziennie przekonuję się o ogromnej mocy doświadczania chwili obecnej. Jak wielką rolę odgrywa zapewnienie sobie relaksu, zadbanie o swój wewnętrzny dobrostan – który w efekcie przynosi harmonię, świadome reakcje, stabilizację emocji i zdrowie. Tak narodził się koncept świec sojowych, które wspierają praktykę medytacji. Nasycam je nie tylko pięknym zapachem ale i dobrą energią, bo przecież… 

… ‘mahalo‘ w języku hawajskim oznacza “dziękuję“. Mieści w sobie czasowniki: doceniać, dziękować. Niesie energię wdzięczności oraz życzliwości. Jest drugim po ‘aloha ‘ najczęściej używanym zwrotem życzliwości w kulturze hawajskiej.  To bliskie mojej filozofii tworzenia firmy. Działam w zgodzie z prawami Matki Ziemi, natury, wdzięczna za jej plony – dające nam cenne surowce. Każdy kosmetyk jest dopracowany. Afirmuje wdzięczność i troskę o ciało. Każda świeca opowiada zapachem własną historię.

MAHALO Rituals to przede wszystkim LUDZIE i SYNERGIA.  Za priorytet stawiam sobie bycie autentyczną i wysyłanie do Ciebie produktów z dobrą energią, wdzięcznością i pasją z serca.

Dlaczego warto mi zaufać?

Produkty wielozadaniowe

Tradycję zielarską łączę z nowoczesnymi metodami recepturowania

Dobre opinie

Uważam, że za jakością stoi zadowolenie Klientów. Sprawdź ich recenzje.

Ludzie przede wszystkim

Reaguję na potrzeby Klientów. Personalizacja to podstawa mojej pracy.

Co Klienci mówią o produktach:

Świeczka Lilakowy Ogród pachnie jak najprawdziwsze kwiaty bzu. Niesamowity zapach. Wszystkie świeczki, które miałam przyjemność wąchać pachniały równie cudownie.

Polecam

Justyna

Świeca pachnie tak naturalnie i realistycznie – niczym w luksusowym spa!

Nic tylko pozostaje odpoczywać przy jej zapachu!

Agata

Jestem zachwycona produktami Mahalo Rituals. Największym hitem okazało się najnowsze dziecko firmy czyli masło. No to jest cudo. Zapach przepiękny, zachęca do ciągłego używania- serio mogłabym tak pachnieć zawsze. Nawilżenie i działanie jest bardzo satysfakcjonujące. Szczególnie teraz, jestem w ciąży moja skóra ma swoje fanaberie i jest sucha. Produkty radzą sobie z tym znakomicie.  

Marysia

Świece Mahalo to najlepszy wybór dla wymagających nosów. Zapachy kojarzą się z luksusem.  Są jak perfumy dla domu, żadna taniość tu nie ma miejsca. Jestem od nich uzależniona i kupuję regularnie. Do tego piękne ekologiczne pakowanie zamówienia sprawia, że jako klient czuję się wyjątkowo!

Adrianna

Rewelacja!!! Masło śliwkowe to strzał w 10!!! Skóra jest idealnie gładka, przyjemna w dotyku.. A zapach… przecudowny! Uczta dla zmysłów. Zakochałam się w nim od pierwszego użycia.
Już nie mogę doczekać się zakupu kolejnych produktów. Polecam. 

Daria

Świetny produkt na prezent dla wyjątkowej dla Ciebie kobiety! Mogę tylko wszystkim zainteresowanym polecić.

Michał

Bardzo dobry produkt. Skóra po nim jest gładka i pięknie pachnie. To jeden z moich “must-have” ❤❤

Milena

Zobacz produkty, które dla Ciebie mam