Dostawa, zwroty i wymiana

Dostawa. Zwroty & wymiana
Dostawa

Koszty dostawy Produktu są ustalane w trakcie procesu składania Zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego produktu.
Cennik:
Wysyłka na terenie Polski:

Kurier:  19,00 zł
Paczkomat InPost:  13,90 zł

Kurier za pobraniem:  25,00 zł

Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika:
a) Czas kompletowania Produktu wynosi 1 Dzień Roboczy.
b) Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 1 do 2 Dni Roboczych (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).

Zwroty & wymiana

Włożyliśmy dużo pracy, aby dostarczyć Ci w naszym sklepie jak i social media wyczerpujących informacji na temat naszych produktów, ich wyglądu, składu, sposobu aplikacji etc. oraz pozostajemy do Twojej dyspozycji w razie pytań. W związku z tym, bardzo prosimy o przemyślane zakupy.

Doskonale wiemy, że człowiek zmiennym jest 😉 dlatego w okresie 14 dni roboczych (od daty otrzymania zamówienia) możesz wymienić kupiony produkt na inny. Wystarczy, że odeślesz nam ten i poinformujesz mailowo, na jaki chcesz go wymienić.*

Do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie – dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – opisz nam, co się stało. Preferujemy drogę mailową na adres: biuro@mahalorituals.pl

*koszta przesyłek (zarówno zwracanego produktu jak i nowego) stoją po stronie Klienta.